< inapoi


Coordonarea lucrarilor de absolvire


Cadru didactic coordonator
Lector univ. dr. ing. Carmen Novac
[email protected]

STUDENTII INSCRISI PENTRU COORDONAREA LUCRARII DE ABSOLVIRE



Nr. Nume student Forma Tip Cotutela
1. OPREA V. CRISTINA IFR_MP D2_IULIE_2019
2. ULMEANU ALEXANDRU FLORIN MRU D1_FEB_2019
3. KOTOR CARMEN TEODORA IFR_MRU D1_FEB_2019
4. BENEA COSMINA ELENA IFR_MRU D1_FEB_2019
5. TATULESCU ANA-MARIA IFR_MRU D2_IULIE_2019
6. BUCUR IONUT MARIUS IZI_MRU D2_IULIE_2019
7. TOADER ALEXANDRA-ROXANA IZI_MRU D2_IULIE_2019
8. STEFOGLU CORNELIA IFR_MPI D1_FEB_2019
9. CRINGASU ALINA MIHAELA IZI_MPI19 D2_IULIE_2019
10. BADICU IOANA DANUTA IZI_MPI19 D2_IULIE_2019
11. TOMA ROXANA STEFANIA IFR_MRU D2_IULIE_2019 FRUNZARU VALERIU
12. CIRNU (DOGARU) ADELINA ELENA IFR_MRU D1_FEB_2019
13. CRUSOVEANU CRISTINA MARIA MRU D1_FEB_2019
14. NICULAE OANA ANDREA IZI_MPI19 D2_IULIE_2019
15. PIENESCU MIRCEA-TUDOR IFR_MPI D1_FEB_2019
16. PERIANU MARIUS MRU D2_IULIE_2019
17. BAICU ELENA IZI_MRU2 D2_IULIE_2019
18. GALION ALEXANDRA OCTAVIA IZI_MRU19 D2_IULIE_2019
19. DABIJA (VLADU) ANA-MARIA IFR_MRU D2_IULIE_2019
20. IFRIM (DANU) NICOLETA IFR_MRU D2_IULIE_2019
21. VOINEA MARIA MIRELA ZI_MRU19 D2_IULIE_2019
22. NAGIRNEAC GEORGETA-LUIZA ZI_UC19 L2_IULIE_2019
23. UNGUREANU D. RODICA ALINTA IFR_MRU D1_FEB_2019
24. OPREA LAURA ANDREEA IFR_MRU D2_IULIE_2019
25. IONESCU (MOCANU) LUCIANA IFR_MRU D2_IULIE_2019
26. GEAMANU ALEXANDRU CRISTIAN ZI_MRU D2_IULIE_2019
27. CARAIVAN ANA-MARIA IFR_MRU D2_IULIE_2019
28. CURCAN DENISA ALEXANDRA MRU D2_IULIE_2019
29. FLOREA OANA MARINA MRU D2_IULIE_2019
30. ANGHEL ANDREEA DENISA IZI_MPI19 D2_IULIE_2019
31. BOBOC MARIUS-CIPRIAN IZI_UC19 L2_IULIE_2019
32. GRAMA GEORGIANA IZI_ D2_IULIE_2019
33. VLAD IULIAN-FLORIN ZI_UC19 L2_IULIE_2019
34. BORDEI IOANA DANIELA MRU D1_FEB_2019
35. NECULA (TINCU) ADRIANA MRU D2_IULIE_2019
36. TINCU DUMITRU RAZVAN MRU D2_IULIE_2019
37. VLADU ANDREEA MIHAELA IZI_MRU19 D2_IULIE_2019
38. SERBAN ANDREEA LIDIA IZI_MRU19 D2_IULIE_2019
39. SUCIU ARON IFR_MPI D2_IULIE_2019
40. NICOLAE ANDREEA-DANIELA ZI_UC19 L2_IULIE_2019
41. TUDOR SIMONA GABRIELA IFR_MRU D2_IULIE_2019
42. DRAGOMIR DANIELA MANUELA IFR_IFR D2_IULIE_2019
43. VLAD ALEXANDRA ELENA IFR_MRU D2_IULIE_2019
44. BRAESCU EDUARD ZI_MRU D2_IULIE_2019
45. BADEA NICOLETA LAURA IFR_MCRP D2_IULIE_2019
46. ARDEA ALEXANDRA MIHAELA ID L2_IULIE_2019
47. BUCESCU (DUMITRACHE) MEDEEA-ELENA IFR_MPI D2_IULIE_2019
48. STOICA NICOLETA ALEXANDRA IFR-MRU-16 D1_FEB_2019
49. STROIE (GATAN) CLAUDIA-MIRELA IFR_MRU D2_IULIE_2019
50. URSEI IRINA ADRIANA IFR_MRU D2_IULIE_2019

Legenda


L1 - licenta februarie
L2 - licenta iulie
D1 - disertatie februarie
D2 - disertatie iulie